Nagrody i certyfikaty


Marka Asarto od pierwszych dni istnienia dba o wysoką jakość produktów. Dla producenta marki zdobycie certyfikatu, bądź nagrody to powód do dumy i prestiż. To także dowód na to, że dbamy o jakość swoich wyrobów i nie straszne nam oceny ekspertów. Sukces odniesiony podczas certyfikacji, to ważny krok w rozwoju marki.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat posiadanych przez nas certyfikatów.

Złoty Laur Konsumenta 2021

Klienci przyznali marce Asarto pierwsze miejsce w kategorii materiałów eksploatacyjnych do drukarek, w największym konkursie konsumenckim w Polsce.

PN - EN ISO 9001 i PN - EN ISO 14001 2020

międzynarodowa norma określająca wymagania, które powinien spełniać system zarządzania jakością w organizacji

Najwyższa Jakość Quality International 2020

Asarto po raz siódmy zostało nagrodzone w konkursie Najwyższa Jakość Quality International. Marka otrzymała najbardziej prestiżowy tytuł konkursu – certyfikat i Złote Godło w kategorii QI Product 2020.

Laur Konsumenta 2020

Asarto otrzymało złoty Laur Konsumenta 2020 w największym projekcie konsumenckim w Polsce, w kategorii materiały eksploatacyjne do drukarek.

Najwyższa Jakość Quality International 2019

Asarto po raz szósty zostało nagrodzone w konkursie Najwyższa Jakość Quality International. Marka otrzymała najbardziej prestiżowy tytuł konkursu – certyfikat i Złote Godło w kategorii QI Product 2019.

PC World poleca 2019

Tusze Asarto AS H302BXL zdobyły wyróżnienie "PC World poleca" w niezależnym teście zamienników przeprowadzonym przez redakcję PC World.

Laur Konsumenta 2019

Asarto otrzymało złoty Laur Konsumenta 2019 w największym projekcie konsumenckim w Polsce, w kategorii materiały eksploatacyjne do drukarek.

Najwyższa Jakość Quality International 2018

Asarto po raz piąty zostało nagrodzone w konkursie Najwyższa Jakość Quality International. Marka otrzymała najbardziej prestiżowy tytuł konkursu – certyfikat i Złote Godło w kategorii QI Product 2018.

PC World poleca 2018

Tusze Asarto AS C551/AS C550 zdobyły wyróżnienie "PC World poleca" w niezależnym teście zamienników przeprowadzonym przez redakcję PC World.

Laur Konsumenta 2018

Asarto otrzymało Laur Konsumenta 2018 w największym projekcie konsumenckim w Polsce, w kategorii materiały eksploatacyjne do drukarek.