Blog


Sadzimy drzewa wspólnie z posadzimy.pl

Podjęliśmy współpracę z posadzimy.pl. W naszej akcji LASarto, sadziliśmy drzewa za zamówienia. Ale to nie wszystko... postanowiliśmy podwoić ilość zasadzonych drzew i posadziliśmy prawie 200 mkw lasu!

Asartopedia -O jak OSZCZĘDNOŚĆ

Kalkulator zyskowności znajdziesz na naszej stronie internetowej www.asarto.pl

Drukarki laserowe jak działają? Budowa drukarki laserowej

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jaka laserowa technika kryje się za tym, że po naciśnięciu przycisku „Drukuj” w komputerze czy smartfonie z Twojej laserowej drukarki wydostają się wysokiej jakości, czytelne wydruki? Jeśli tak, to przygotowaliśmy dla Ciebie artykuł, w którym postaramy się krok po korku wyjaśnić co dokładnie dzieje się z włożoną kartką papieru, zanim cała gorąca wysunie się z pożądaną treścią. A więc zaczynamy!

Zaschnięty tusz w drukarce - co mogę zrobić?

Chyba każdemu użytkownikowi drukarki atramentowej chociaż raz przydarzył się problem z zaschniętym tuszem. Najczęściej odkrywamy go w najmniej oczekiwanym momencie – potrzebujemy na szybko wydrukować jakiś dokument, zdejmujemy kurz z drukarki, wkładamy papier… i okazuje się, że odmawia ona posłuszeństwa. Co robić, by uniknąć takich rozczarowań? Co zrobić, jeśli już doszło do zaschnięcia tuszu w Twojej drukarce?

Dzień Sprzątania Biurka.

Jak porządek wpływa na efektywność pracy?