We wrześniu zadebiutowała nowa marka zamienników ASARTO

We wrześniu zadebiutowała nowa marka zamienników ASARTO. Wyłącznym właścicielem marki ASARTO jest firma POLCAN – dystrybutor materiałów eksploatacyjnych większości producentów urządzeń biurowych dostępnych na rynku.
Aktualne portfolio produktów ASARTO obejmuje: tusze, tonery i taśmy.

Tym co wyróżnia markę ASARTO spośród innych zamienników to wysoka jakość w stosunku do ceny.

Produkty Asarto świetnie sprawdzą się, jako atrakcyjna cenowo alternatywa dla produktów innych producentów. ASARTO jest nowoczesną i dynamiczną marką, która ma ambicje osiągnąć duży sukces.

Wprowadzenie na rynek marki ASARTO poprzedzone było licznymi testami jakości. Laboratorium TÜV Rheinland, nadał produktom certyfikat zgodności T. Celem było stworzenie nowej marki w oparciu o kryteria: oszczędności, wydajności i niezawodności.

Producent uruchomił dział przedsprzedażnej kontroli jakości, ścisłą selekcję podzespołów w laboratoriach i jakościową kontrolę procesu produkcji. W wyniku tego powstają najwyższej klasy wydruki. Myśląc o komforcie i bezpieczeństwie użytkownika wprowadzono dożywotnią gwarancję na tusze i tonery oraz 24-miesięczną na taśmy. Gwarancja obejmuje także urządzenia, na czas stosowania w nich materiałów eksploatacyjnych ASARTO, a w przypadku ewentualnego uszkodzenia zapewniona jest ich naprawa lub wymiana.

Marka najwyraźniej już spodobała się i została doceniona przez Polaków. Klienci dostrzegli unikalność tej marki i wyróżnili ją Laurem Klienta w kategorii Odkrycie Roku 2013. O nominacji zadecydowało energiczne pojawienie się marki na rynku i jej nowoczesność. To wyróżnienie, które rokrocznie wyłania najpopularniejsze produkty i marki w swoich kategoriach, jest szczególną nagrodą dla ASARTO.

Dla ASARTO najważniejsi jednak są Klienci, dlatego marka z dumą informuje, iż to właśnie oni zdecydowali o przyznaniu w tym roku marce ASARTO godła Laur Klienta - Odkrycie Roku 2013.

Dodatkowo producent zapewnia, że dołożył wszelkich starań by przy tworzeniu produktów ASARTO, w trosce o środowisko naturalne, używać materiałów pochodzących z recyclingu oraz komponentów biodegradowalnych. Kompleksowo zatroszczył się również problemem odpadów zapewniając bezpłatny odbiór zużytych tuszy i tonerów. Producent pomyślał również o oferowaniu kompletu dokumentów wymaganych przy przetargach, typu: specyfikacja techniczna produktów MSDS, karta charakterystyki, czy certyfikat wydajnościowy TUV. Może się również poszczycić certyfikatami ISO 9001, ISO 14001, ISO 19572, ISO 19798, NISO 24711.

Niezawodność to znak rozpoznawczy produktów ASARTO.