Najmniejsza drukarka świata - PrinCube

Drukowanie jeszcze nigdy nie było takie proste.
 
Z PrinCube, drukarką lżejszą niż kostka masła, można szybko i w kolorze nadrukować logo na koszulce, adres na kopercie, a nawet tatuaż na ciele. Wystarczy przesunąć urządzenie z lewej strony do prawej, po powierzchni na której chcemy coś nadrukować, a naszym oczom ukaże się idealny wydruk, i to w kolorze!
 
Drukarka współpracuje z ze smartfonem- to z niego pobiera zdjęcia, grafiki, czy tekst, który chcemy wydrukować. PrinCube to wydajny sprzęt, jeden pojemnik atramentu starczy na zadruk 415 stron tekstu. Duża bateria pozwala urządzeniu pracować nieprzerwanie aż przez 6 godzin! Biorąc pod uwagę wszystkie zalety PrinCube, jej cena 99 dolarów, wydaje się być bardzo przystępna.

Najmniejsza drukarka co wato wiedzieć?


Przed pierwszym użyciem PrinCube rodzi się wiele pytań, bez instrukcji nic nie działa dobrze na samym początku. Dlatego przed jej użyciem dokładnie zapoznaj się z instrukcją obsługi tej małej drukarki. Najmniejsza drukarka najlepiej nadaje się do drukowania małych obrazów, krótkiego tekstu i grafik. Jeśli chcesz wydrukować całe strony, nie będzie ona dobrym wyborem.

Princube – najmniejsza na świecie drukarka kolorowa


Niewielkie urządzenie bardziej przypomina pieczątkę - tyle że napisy i motywy można zmieniać za pomocą aplikacji na smartfona. Aplikacja działa z systemami Android, iOS, Windows, macOS i Linux. Ta mała drukarka to hit! Drukarka może pracować na szerokiej gamie materiałów:
➡️ papierze,
➡️ kartonie,
➡️ skórze,
➡️ metalu,
➡️ plastiku,
➡️ tkaninie,
➡️ drewnie,
➡️ a nawet skórze.

Użytkownicy mogą jej używać również do projektowania własnych tymczasowych tatuaży. PrinCube może pracować nieprzerwanie do sześciu godzin na jednym naładowaniu baterii.


Mała drukarka przenośna – kiedy warto kupić?

Choć dzisiejszy świat staje się coraz bardziej cyfrowy, potrzeba drukowania dokumentów nie wymiera. Kiedy warto kupić najmniejszą drukarkę świata PrinCube ? Jeśli potrzebujesz wydrukować coś na szybko, taka drukarka z pewnością będzie dla Ciebie idealna. Kupując drukarkę mobilną, będziesz zszokowany różnorodnością możliwości drukowania.


Najmniejsza drukarka, którą możesz zabrać ze sobą wszędzie

Jeśli potrzebujesz nadrukować coś w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie najmniejsza drukarka PrinCube umożliwi Ci to. Drukuje na wielu podłożach i może być wykorzystywana naprawdę w różny sposób. Drukarka radzi sobie nawet z szorstkimi, zakrzywionymi lub nierównymi powierzchniami. W przeciwieństwie do konwencjonalnych drukarek, PrinCube nie ma gniazda na media, na przykład do podawania arkuszy papieru do drukowania. Zamiast tego użytkownik przesuwa całe urządzenie po powierzchni podczas drukowania. PrinCube może również drukować kilka wierszy jeden pod drugim.

 
PinCube jest oferowany w serwisie crowdfundingowym Indiegogo. Drukarkę zaprojektowała chińsko-amerykańska spółka TheGodThings.
 
 
Foto: TheGodThings.