Jak wydrukować naprasowanki, naklejki, etykiety?

Oprócz standardowego zastosowania- do wydruku dokumentów i grafik, drukarka może nam posłużyć do wielu innych ciekawych celów, takich jak samodzielne wykonanie naprasowanek na koszulki czy ozdobnych naklejek i etykiet.

Jak wystylizować zwykły t-shirt na spersonalizowaną, oryginalną koszulkę przy pomocy drukarki? Wystarczy wydrukować interesujący nas napis lub obrazek na naprasowance, a następnie przenieść go na t-shirt używając żelazka. W poszukiwaniu odpowiedniego nośnika warto odwiedzić sklepy z elektroniką lub zajrzeć do Internetu. Warto zwrócić uwagę na jaki kolor tkaniny przeznaczona jest naprasowanka- dostępne są zarówno wersje na białe jak i na ciemne materiały.

Z kolei do wydruku ozdobnych naklejek i etykiet, na przykład na słoiki z domowymi przetworami, posłuży nam papier samoprzylepny. Jest on łatwo dostępny zarówno w sklepach z elektroniką jak i w Internecie. W sprzedaży dostępne są zarówno arkusze A4 z jedną dużą samoprzylepną warstwą, z której możemy wyciąć mniejsze części lub już pocięte na mniejsze naklejki.